Choć w wirtualnej przestrzeni czujemy się jak ryby w wodzie, lubimy i potrafimy efektywnie komunikować się z realnym światem.

Zobacz, co sądzą o nas nasi Klienci i poznaj marki, dla których, między innymi, mieliśmy przyjemność pracować.

 • Współpraca z AVRIO INTERACTIVE była istotnym elementem we wprowadzeniu marki przedszkoli skandynawskich Dibber na polski rynek. Ich profesjonalizm i zaangażowanie pozwoliły nam stworzyć nie tylko estetycznie atrakcyjną stronę internetową, ale także funkcjonalną platformę do rezerwacji terminów spotkań z rodzicami. Dodatkowo zadbali o to, aby ułatwić nam rekrutacje nie tylko przez formularze zgłoszeń, ale też przez możliwość prowadzenia akcji marketingowych. Zespół AVRIO dobrze zrozumiał nasze potrzeby. Bardzo polecamy ich usługi wszystkim, którzy szukają partnera do projektów internetowych oraz wsparcia w projektowaniu graficznym czy też druku.

  Katarzyna Sobesto

  Country Manager, Dibber Education Poland sp. z o.o.

 • Serwisy internetowe zaplanowano i przygotowano na wysokim poziomie. Doceniamy elastyczność AVRIO INTERACTIVE i otwarcie na nasze potrzeby. Na słowa uznania zasługuje także poziom obsługi klienta, który na każdym etapie realizacji zlecenia odbywał się z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu niezależnie od stopnia złożoności wykonywanych prac jak również ich wartości.

  Maciej Rossa

  Dyrektor Departamentu Informacji o Środowisku, Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska

 • Już ponad 5 lat współpracujemy z AVRIO INTERACTIVE w zakresie tworzenia i aktualizowania serwisów internetowych wspierających komunikację marketingową naszych suplementów diety. Ze strony AVRIO zawsze można liczyć na nowatorskie rozwiązania i przemyślane propozycje, a także elastyczność i profesjonalizm.

  Małgorzata Lompe-Mazur

  Brand Manager, Nutropharma sp. z o.o.

 • Z AVRIO INTERACTIVE współpracujemy od 2020 roku. Wykonali dla nas stronę internetową z panelem administracyjnym, przy której zaproponowali ciekawe rozwiązania zarówno techniczne jak i graficzne. Dostarczony CMS jest bardzo intuicyjny, funkcjonalny, dzięki czemu możemy samodzielnie edytować treści na stronie. Strona prezentuje się dobrze zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. Możemy polecić AVRIO jako rzetelnego partnera.

  Sylwester Rudziński

  Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w dzielnicy Wawer

 • AVRIO INTERACTIVE kompleksowo zadbało o stworzenie dla nas strony internetowej i identyfikacji wizualnej. Chcieliśmy, aby nasza nowa strona była skuteczna, funkcjonalna i estetyczna. Wszystkie nasze cele zostały osiągnięte. Jesteśmy również bardzo zadowoleni ze sposobu współpracy - na każdym etapie realizacji mogliśmy liczyć na wsparcie oraz przejrzystą komunikację. Nasza strona została wspaniale przyjęta przez klientów i wzniosła nasz biznes na wyższy poziom. A my czujemy się spokojni i bezpieczni pod opieką zespołu AVRIO.

  Kacper Abramowicz

  Właściciel, VELOVE Bike Painting Studio

 • Nasza kooperacja z AVRIO INTERACTIVE w zakresie działań internetowych trwa od początku istnienia naszego klubu. Zawsze rekomendują trafne rozwiązania. Nasza strona WWW zaprojektowana przez AVRIO uzupełnia naszą komunikację marketingową i wizerunek. Przekłada się to nie tylko na rozwój naszego biznesu, ale również pomaga w utrzymaniu dynamicznego rozwoju squasha i badmintona w Polsce. Odpowiednie przygotowanie witryny pod kątem SEO sprawia, że strona jest dobrze widoczna w Google. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z AVRIO i możemy śmiało polecić ich usługi.

  Paula Bondarzewska

  General Manager, Kahuna sp. z o.o.